2023/2024 |
JO19-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse (2e fase) 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse (3e fase) 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 3 27 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
5e klasse 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
2 (zon) |
5e klasse 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 3 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 47 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse (2e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse (3e fase) 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
1 (zon) |
4e klasse E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 20 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 3 12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
6e klasse 26 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker Onder 19 1e ronde Groep 2 013 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
3e klasse 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
JO19-1 |
Groep 2 36 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Regio Cup Groep 2 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
2 (zon) |
4e klasse 06 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
JO17-1 |
4e klasse 402 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Groep 3 29 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
4e klasse 301 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
1 (zon) |
Mannen, 1, 5e klasse D |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Onder 17, JO17-1, Groep 2 19 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Onder 17, JO17-1, 3e klasse 401 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
4e klasse 301 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
JO15-2JM |
Onder 15, JO15-2, Groep 2 129 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-2JM |
Onder 15 zaterdag, JO15-2, 3e klasse 303 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-2JM |
Onder 15, JO15-2, Groep 2 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-2JM |
Onder 15 zaterdag, JO15-2, 3e klasse 303 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
F1 |
F-pupillen, F1, Groep 2 410 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
F1 |
F-pupillen zaterdag, F1, 3e klasse 401 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
F1 |
F-pupillen zaterdag, F1, 3e klasse 402 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
A1 |
A-junioren, A1, Groep 2 411 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
A1 |
A-junioren zaterdag, A1, 3e klasse 401 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
A1 |
A-junioren, A1, Groep 2 47 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
A1 |
A-junioren zaterdag, A1, 3e klasse 401 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
A1 |
A-junioren, A1, Groep 2 2e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
A1 |
A-junioren zaterdag, A1, 3e klasse 401 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
E1 |
E-pupillen, E1, Groep 2 39 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
E1 |
E-pupillen zaterdag, E1, 2e klasse 407 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
E1 |
E-pupillen zaterdag, E1, 2e klasse 408 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2013/2014 |
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, 3e klasse 401 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren, B1, Groep 2 47 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, 3e klasse 402 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2012/2013 |
A2 |
A-Junioren beker poule, A2, Groep 2 405 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
A2 |
A-Junioren (najaar), A2, 3e klasse 403 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
A2 |
A-junioren zaterdag, A2, 3e klasse 403 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
F1 |
F-Pupillen (najaar), F1, 1e klasse 403 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
F1 |
F-pupillen zaterdag, F1, 2e klasse 401 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2011/2012 |
C1 |
C-Junioren (najaar), C1, 3e klasse 404 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-Junioren beker poule, C1, Groep 2 50 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-Junioren (voorjaar), C1, 3e klasse 405 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2010/2011 |
C1 |
C-Junioren (najaar), C1, 3e klasse C23 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-Junioren beker poule Groep 2 49 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-Junioren (voorjaar), C1, 3e klasse C24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2009/2010 |
D1 |
D-Pupillen (najaar), D1, 2e klasse 403 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
D-Pupillen (voorjaar), D1, 2e klasse 403 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |