Cookie beleid Koningslust

De website van Koningslust is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
27 aug 00.00 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM Koningslust 4x4 jeugdtoernooi Koningslust vr -
30 aug 19.00 Olympia Boys JO13-1 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM vr -
02 sep 12.30 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM Deurne JO13-2JM co 5-2
09 sep 12.00 Liessel JO13-2JM ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM co 4-2
16 sep 13.00 ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO13-2JM ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM co 1-7
23 sep 12.30 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM S.V. Oostrum JO13-1JM co 0-7
30 sep 08.45 ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO13-2 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM co 12-1
07 okt 12.30 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM ST Volharding/Sambeek JO13-3 co 8-1
14 okt 11.00 ST Sporting S.T./SVEB JO13-2JM ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM co 2-2
02 nov 19.00 ST Roggel/SVVH JO13-1 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM co 10-1
04 nov 12.30 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM Helden JO13-2 co 1-3
11 nov 11.00 RKVB JO13-1 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM co 5-1
18 nov 12.30 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM Leveroy, JO13-1JM co 0-8
25 nov 12.30 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM Wilhelmina'08 JO13-1 co 2-10
02 dec 10.30 RKSVO JO13-1JM ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM co 7-2
09 dec 12.30 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM MMC Weert JO13-2 co 1-2
27 jan 11.30 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM ST Brevendia/Altweerterheide JO13-2 co 0-3
03 feb 13.00 RKAVC JO13-1JM ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM co 9-3
24 feb 11.30 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM Horn JO13-1 co 7-2
02 mrt 12.00 SJO PEC'20 JO13-2JM ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM co 3-2
16 mrt 11.15 s.v. Laar JO13-2 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM co -
23 mrt 11.30 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM MMC Weert JO13-3 co -
06 apr 11.00 ST Sporting S.T./SVEB JO13-2JM ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM co -
13 apr 11.30 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM Reuver JO13-2JM co -
20 apr 11.30 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM Merefeldia JO13-2JM co -
18 mei 11.00 S.V. Heythuysen JO13-2 ST Grashoek/Koningslust JO13-1JM co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!