3 november 2012 12:00
De voetbalactie van C1000 Harald en Ilse van Beek i.s.m. V.V. Koningslust is afgelopen. Van september tot bijna eind oktober kon je bij de C1000 sparen voor een echte unieke GONA-voetbal!Uiteraard willen we je hierbij informeren over de afloop van deze actie.
Alle voetbalclubs in de oude gemeente Helden hebben deelgenomen en in totaal zijn er maar liefst 888 voetballen verkocht. Voor onze voetbalclub zijn er 96 voetballen verkocht.
De mensen die nog ballen in bestelling hebben, zijn hierin meegeteld en C1000 heeft toegezegd deze voor Sinterklaas uit te leveren. Degene die nog wachten op een bal krijgen hier via C1000 bericht van.Per 10 verkochte ballen ontvangt V.V. Koningslust ook een GONA-bal.Dit houdt in dat V.V. Koningslust in ieder geval 9 voetballen voor eigen gebruik in ontvangst mag nemen en wellicht worden het er misschien tien (gelet op het restant van 6 verkochte ballen).Maandag 19 november worden de ballen overhandigd.Bestuur V.V. Koningslust bedankt Harald en Ilse van Beek voor deze geslaagde actie en uiteraard bedanken wij alle mensen die deelgenomen hebben aan deze unieke actie en nu in het bezit zijn van een mooie GONA-voetbal.Veel voetbalplezier met deze mooie GONA-bal en wees er zuinig op, want de bal is uniek in zijn soort :)
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.