A1 Kampioen + Foto's
23 mei 2011 19:00
De mannen van de A1 zijn ondanks de 1-0 nederlaag toch nog kampioen geworden! Op basis van punten wisten de mannen van de A toch nog het kampioenschap binnen te slepen.
Wedstrijdverslag
Vandaag stond het belangrijke duel tegen Maarheeze op het programma. Beide teams konden kampioen worden. De champagne en de bedankjes waren al in huis gehaald voorafgaand aan de wedstrijd. We kwamen na een grote omweg aan op het sportpark. We begonnen rustig aan onze warming-up en langs de kant liep het al redelijk vol. Aangekomen in de kleedkamers was onze opdracht duidelijk: niet verliezen en werk voor elkaar!!
De wedstrijd begon redelijk slecht voor ons. Er werd wel gevoetbald, maar Maarheeze was feller dan ons. We wonnen dus ook niet veel duels wat resulteerde in een overwicht van Maarheeze. We probeerden op te bouwen maar dit lukte niet altijd, waardoor we weer achter de bal aan konden. Er waren wat schoten van afstand van Maarheeze, maar deze werden kundig gestopt door onze keeper Rick. Ook waren er kleine kansen voor ons. Yoeri kwam een keer goed door en schoot de bal in de zijnet. Verder waren er nog kleine kansen voor Jeffrey en Tim J. Maarheeze bleef feller voetballen en er werden hier en daar wat domme en harde overtredingen gemaakt. De belangen waren hoog. De laatste 10 minuten waren voor Koningslust, er kon worden opgebouwd en er werd redelijk goed gevoetbald. Dit resulteerde helaas niet tot een doelpunt. Ruststand 0-0.
In de rust werd er flink uitgepuft. We kregen te horen dat we steeds net een fractie te laat waren of dat net niet het beetje geluk met ons meezat. Wel werd er door iedereen kei hard gewerkt! Er werden 3 wissels doorgevoerd: Rik, Rowan en Kay kwamen in het veld voor Tom, Tim L en Yoeri. Ook kreeg Kevin de opdracht om zich warm te lopen aangezien de stand het toe liet, Kevin eindelijk weer speelminuten kreeg na een lange blessure.
De tweede helft ging van start. Koningslust kwam zeer goed uit de kleedkamer. Een lange bal van Bram op Rowan. Rowan nam de bal in de loop mee en gaf de bal perfect op Jeffrey die de bal voor het intikken had. Maar op een of andere manier kreeg hij de bal er niet in en bleef de stand 0-0. Daarna werd er van beide kanten niet echt meer goed gevoetbald. Het werd een beetje rommelig en het balbezit was verdeeld. In de 65e minuut kreeg Maarheeze een vrije trap. Deze werd voorgebracht en door onoplettendheid kon Maarheeze de 1-0 binnenkoppen. De teleurstelling was zeer groot! Sommige spelers moesten flink worden opgepept. We wisten wat we moesten doen. We moesten zo snel mogelijk die 1-1 gaan maken. Er werd geschoven in de opstelling, er werd gewerkt voor iedere meter, er werden kansen gecreëerd, er werden wissels toegepast, er werd niks meer weg gegeven door de verdediging. Maar toch konden we die ene goal niet maken. We hebben alles gedaan wat we konden, maar het mocht niet baten.
We verloren de wedstrijd met 1-0 en de teleurstelling was echt héél groot!! we feliciteerden de tegenstander en kwamen bij elkaar op het veld waar ons een verrassing stond te wachten. Wil Janssen stond ons te woord en vertelde ons dat we alsnog kampioen waren!! Maarheeze en wij hebben een gelijk aantal punten, maar het doelsaldo van Maarheeze is iets beter. Echter dit telt niet in de halve competities. Dus, we waren KAMPIOEN!!!!!!!!!! En konden we er alsnog een leuk feestje achteraan plakken in de kantine!!!
We bedanken nogmaals de supporters en het bestuur.